Пакет документів, оформлюваних для в'їзду в Ізраїль, не повинен в обов'язковому порядку містити страховий поліс, проте інтуристам все ж слід задуматися про те, що в поїздці в чужу країну можуть трапитися непередбачені обставини, тому цей документ краще мати при собі.
Найчастішими страховими випадками зазвичай бувають: раптові хвороби, що вимагають консультації лікаря, а часом і хірургічного втручання; крадіжки грошей і документів; смерть інтуриста, в зв'язку з чим виникає гостра необхідність доставить тіло на батьківщину. Найбільш часто оформляється є медична страховка, що вимагає внесення мінімальної страхової суми.
Страховий агент або компанія, з якою ви оформляєте документи на поліс, запропонують вам вибрати спеціалізовану програму з такого переліку:
• програма А: вона включає витрати, пов'язані саме з необхідністю надання медичної допомоги (поліс також оплачує репатріацію тіла в разі раптової смерті);
• програма В: вносить доповнення і розширення до програми А; крім перерахованих вище страхових випадків вона покриває також витрати на стоматологічну допомогу (можливий приїзд третьої особи);
• програма З: найбільш передбачлива і найдорожча. Сюди входить компенсація витрат за отримання юридичної консультації, витрати на повернення дітей на батьківщину в разі хвороби батьків, оплату приїзду треті осіб в разі тяжкої хвороби застрахованої або його смерті.
Звичайно, кожен вид поліса має різну вартість, що залежить від типу програми, від віку інтуриста, від наявності у нього неповнолітніх дітей і т.д.
Існує таке поняття, як страховка від невиїзду. В даному випадку компанія або агент зобов'язуються виплатити грошову компенсацію за поїздку:
• в разі смерті застрахованої особи або його близьких;
• в разі госпіталізації;
• якщо розпочато судовий розгляд, при падаюче на період поїздок;
• якщо відбулися форс-мажорні обставини, наприклад, пожежа або інше стихійне лихо, в результаті чого застрахована особа втратила притулку;
• якщо в отриманні візи відмовлено, хоча раніше ніяких проблем з оформленням документа не передбачалося.
Крім того, поліс взагалі не оформляється, якщо у інтуриста немає російського громадянства, якщо він порушував візовий режим, якщо його документи занепали і стали неудобочітаемимі, а також у разі неодноразових відмов в отриманні візи.
Оформлення і покупка страховки в Ізраїль на сторінці.