Звернувшись в консульство Франції, можна отримати список вимог, які пред'являються до страхового полісу (так як Франція входить в Шенгенську зону, даний документ є обов'язковим).
Страховка повинна:
• бути офіційно визнаною законної на всій території шенгенської зони;
• діяти у всіх куточках і кінцях країни;
• бути оплачена (мінімальний страховий внесок становить 30000 євро при виборі програми А);
• поліс не повинен містити франшизу (некомпенсируемое суму страхування);
• документ повинен враховувати наступ випадків, що вимагають екстреної медичної допомоги постраждалому інтуристу.
Крім того, поліс повинен бути оформлений на кожного інтуриста окремо. Папери заповнюються на комп'ютері, всі печатки і підписи повинні бути легкими для читання. Найменша помилка або невідповідність вимогам може стати причиною відмови в отриманні візи до Франції.
Якщо ви вирішите особисто зайнятися оформленням страховки, то майте на увазі, що цей процес може бути тривалим і досить нервовим. Доцільніше звернутися за допомогою в страхову фірму. Обов'язково попросіть співробітників показати сертифікат на можливість надання подібного роду послуг (остерігайтеся шахраїв!).
Якщо компанія надійна, то просто надайте їй всю необхідну інформацію. Отримайте консультацію щодо програм страхування та їх вартості. Справа в тому, що на вартість поліса впливає безліч додаткових чинників:
• поліс буде коштувати дорожче, якщо інтуристу більше 65 років (що розраховується коефіцієнт тут дорівнює двом, особам 75-80-ти років доведеться заплатити в 4 рази більше);
• коефіцієнт дорожнечі поліса підвищується також, якщо інтурист є прихильником екстремальних видів спорту і відпочинку;
• при спільній туристичній поїздці можливе оформлення страховки на всю групу (її вартість буде трохи нижче);
• чим довше інтурист перебуває в країні, тим дешевше йому обходиться 1 день страхування.
Важливо пам'ятати, що при настанні страхового випадку, потрібно бути зібраним і не втрачати голови. Відразу зв'яжіться з компанією, що асистує, оператори володіють усіма необхідними мовами (в тому числі і російською), дізнайтеся у них, як вам вчинити в конкретних обставинах, щоб не порушити страхових умов. Якщо інтурист сам займається медичним самообслуговуванням, після приїзду на батьківщину компанії або агенту потрібно надати всі до єдиного рахунку та виплати.
Зробити туристичну страховку до Франції ви можете за посиланням.